ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ НАПОМНЯ, ЧЕ МОЖЕ ДА ЗАПЛАТИТЕ СВОИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ОБЩИНА БЕЛОВО С ПОС-ТЕРМИНАЛ НА КАСАТА "МДТ"

IMAGE Покана за записване за приключенско събитие
Неделя, 15 Април 2018
ПОКАНА ЗА ЗАПИСВАНЕ за приключенско събитие Фондация "Метаарт" и Народно Читалище "Св.Св.Кирил и Методий -1927" Ви канят да присъствате като гости на завладяващата среща... Read More...
IMAGE Поздравителен адрес на кмета на община Белово по случай Великденските празници
Четвъртък, 05 Април 2018
Скъпи съграждани и жители на община Белово, Великден е най-големият, най-светлият празник на православните християни. Символ на вярата, на новото начало, на победата на доброто над... Read More...
IMAGE Великденско ателие по велинградска восъчна техника
Понеделник, 26 Март 2018
Музейна сбирка "Ат. Хрисчев" НЧ "Св.Св. Кирил и Методий" гр. Белово ОРГАНИЗИРАТ на 03.04.2018 г. от 10:30 часа в Ритуалната зала на читалището Великденско ателие за боядисване на... Read More...
IMAGE Музикално шоу с Илиана Балийска в ДГ "Щурче" гр. Белово
Вторник, 20 Март 2018
На 19 март 2018 г. всички деца от детските градини на територията на община Белово имаха възможност да се забавляват и веселят заедно с Илиана Балийска. Пролетното музикално шоу беше... Read More...
IMAGE Покана за участие в Процедура за избор на членове на Съвет на децата
Понеделник, 19 Март 2018
Покана за участие в Процедура за избор на членове на Съвет на децата Съветът на децата е консултативен орган към председателя на Държавната агенция за закрила на детето /ДАЗД/ и от... Read More...

Профил на купувача

е-Услуги

belovo-e-links.pngbelovo-e-links2.pngbelovo-e-links3.pngbelovo-e-links4.png

Населено място

Председател

Организатор

Работно време

 

Гр.Белово

Фанка Аргирова

Мария Петрова

 

10.00 - 14.00

Кв.Малко Белово

 

Павел Стойнов

Стоичка Додникова

 

9.00 - 13.00

  С.Голямо Белово

Цветана Келешева

Ваня Ванчева

 

8.30 - 12.30

С.Момина Клисура

Лиляна Маринкова

Венета Дренкова

 

17.00 - 21.00

С.Сестримо

Борис Дангов

Анка Вучкова

 

9.30 - 13.30

С.Габровица

Стефка Палийска

Йорданка Василева

 

8.00 - 12.00

С.Мененкьово

Васил Рибников

Лиляна Попова

 

9.30 - 11.30

18.00 - 20.00

С.Аканджиево

Галя Бошева

Лидия Кулинова

 

8.00 - 12.00

С.Дъбравите

Николай Калайджийски

Йорданка Стоянова

 

16.00 - 20.00